Арт в інтер'єрі
Лекція від шведського інтер'єрного стиліста Каті Карлінг (Стокгольм)
30 жовтня, 15:00 – 18:00
Національний художній музей України,
вул. Грушевського, 6
Культурний внесок для участі – 1500 грн
Подію адресовано широкої аудиторії поціновувачів дизайну і арту, професіоналам зі сфери дизайну, архітектури, декору, мистецтва і любителям, яким цікаво самостійно займатися декоруванням житлового простору.
Стилістам, які співпрацюють із забудовниками і оформляють шоуруми для продажу нерухомості.
Візуальним мерчендайзерам інтер'єрних магазинів. Тим, хто займається стилізацією зйомок інтер'єрних журналів або орендної житлової нерухомості.
А також усім, в чиї задачі або в особисте коло інтересів входить організація емоційного і функціонального простору для життя.
Вас чекає живе спілкування на тему мистецтва. Не з погляду мистецтвознавства, а в форматі розмови про мистецтво, як частину нашого щоденного життя, головна функція якого – радувати нас і дарувати емоції!

Зустріч буде також присвячена практиці роботи з мистецтвом в інтер'єрі. Поговоримо про те, що значить «галерейна стіна», чому художники не люблять «інтер'єрний живопис» та де купувати мистецтво і як його оформляти.

У інтер'єрного стиліста Каті Карлінг класична художня освіта, тому в курсі лекцій «Інтер'єрний стиліст» просто не могла не з'явитися тема «Арт в інтер'єрі». В цій лекції Катя розповість про те, як саме вона обирає мистецтво в інтер'єр, від чого, на її погляд, варто при цьому відштовхуватися і яких помилок уникати.
Ви дізнаєтеся:
  • в чому відмінність класичного і сучасного мистецтва;
  • яка роль мистецтва в інтер'єрі та повсякденному житті людей, як ми його проживаємо і застосовуємо;
  • як мистецтво потрапляє в громадські, публічні простори і в наші будинки та допомагає зав'язати розмову і підтримати спілкування;
  • де і як живе мистецтво в скандинавських країнах, де купують мистецтво в Скандинавії;
  • як працює в інтер'єрі безпредметне та абстрактне мистецтво;
  • як «одружити» дизайн з артом, дизайнера – з художником, мистецтво – з функціональністю на основі скандинавського досвіду;
  • як оформляти і поєднувати різні жанри мистецтва в інтер'єрі;
  • як мистецтво в інтер'єрі підвищує вартість нерухомості при продажу або здачі в оренду
  • про нову професію «home stager» або «інтер'єрний стиліст», про те, як вони працюють з артом, без якого неможливо уявити скандинавський будинок.
В програмі:
Лекція інтер'єрного стиліста Каті Карлінг «Мистецтво в інтер'єрі: актуальні тренди, скандинавський досвід», на якій Катя на прикладах продемонструє принципи роботи з живописом, графікою та декоративно-прикладним мистецтвом в житловому і комерційному інтер'єрі, а також поділиться скандинавським досвідом щодо мистецтва в інтер'єрі.
Презентація: LoraShen спільно з Prymachenko Family Foundation презентує унікальну колекцію ялинкових прикрас Zodiac ZviroKolo, виконану за мотивами картин відомої української мисткині. Кожна кулька розписана вручну майстринями студії LoraShen і представляє одного з казкових звірів, народжених в уяві Марії Примаченко: 12 місяців — 12 звірів — 12 ялинкових прикрас.
Отримавши в подарунок Zodiac ZviroKolo, ви станете володарями справжнього арт-об'єкту, який є носієм українського культурного коду.
LoraShen пишаються українським наївним мистецтвом і його яркою зіркою Марією Примаченко та продовжують славетні традиції, пов’язуючи минуле з майбутнім.
Презентація колекції флористичної кераміки Nordic Ivy, створеної у творчій колаборації LoraShen і дизайнера Каті Карлінг (Швеція).
Філософія колекції: на стику культур народжується найцікавіше –скандинавський нордичний дух зустрічається з українським колоритом, північ і південь взаємно доповнюють один одного на рівні естетики і культури.

Катя Карлінг
«Південна жвавість підкреслена свіжим північним вітром. Стримана північ жадає південної яскравості і візуального максималізму. Рясний південь – прохолоди і підкресленого мінімалізму. Північ може насититися яскравими фарбами півдня, а південь – північною прохолодою».
Вивірені пропорції і форми «swedish grace» описані прямою лінією або колом. Молочний білий колір свіжого снігу. Чарівна недосконалість.

Авторський патерн Nordic Ivy – нордичний плющ.
Вази, як предмети мистецтва в інтер'єрі.
Лекція «Арт в інтер'єрі»
Шведський інтер'єрний стиліст Катя Карлінг (Стокгольм)
Досліджуємо майбутнє разом!