ПОДІЇ CREASCOPE
CREASCOPE ПОДІЇ 2020
Ми готуємо для вас події, які допоможуть вашому бізнесу або проекту трансформуватися й самостійно впроваджувати зміни за допомогою цілісної системи навичок.
Липень 2020
23.07.2020
STILLNESS
Тренди 2021–22 / Вебінар
Cвіт нарешті винаходить новий культурний ландшафт, у якому ціннісні зміни та дизайн (як інструмент створення нової матеріальної реальності) грають активну роль.
У цій презентації йтиметься про надихаюче майбутнє в якій будуть взаємодіяти: дизайнери та суспільство, дизайнери та робітники, дизайнери та інваліди, дизайнери та незаможні, дизайнери та аматори, дизайнери та дизайнери…Нова ера дає надію на інший спосіб сприйняття того, що вважається успіхом, репутацією та прибутком. Тут капітал буде виключно людський
Плануємо на 2020
CREASCOPE / 20
Re-Creation
Конференція
Re-Creation — тема п'ятої міжнародної конференції Creascope-2020.Разом з нашими міжнародними спікерами — візіонерами та практиками — говоритимемо про важливість свідомих змін та кооперації, про необхідність переоцінки реальності та незворотність глибинних трансформацій.
Дизайн-середовище, локальні громади, бізнес-кола та громадянське суспільство — на кожному рівні ми потребуємо переосмислення та конкретних дій. Re-Creation, крок за кроком — від місцевої бібліотеки до бізнес-проекту чи цілої країни. Візії, кейси, інструменти та міжнародний досвід — на Creascope-2020.

Слідкуйте за оновленнями на сайті
Минулі події
30 травня
Стратегічні інструменти
для нової реальності
онлайн воркшоп
Нові очікування людей та поведінкові алгоритми, соціальні зсуви, постійні оновлення технологій та діджитальні можливості, пандемія — усе це зумовлює та прискорює всеохопні зміни.
Тому, щоби відповідати новій реальності, бізнеси мають переосмислити свої продукти, сервіси та моделі. Трансформація розпочинається з розуміння бізнесових цілей, виявлення моделей і практик, які вже не працюють.
Візуальний мерчандайзинг
і рітейл майбутнього
2-денний семінар-воркшоп
Стисло та змістовно, лише за два дні, міжнародні експерти міжнародної компанії Greenhat Innovation викладуть найголовніші знання та інсайти про візуальний мерчандайзинг, напрямки його розвитку та методи роботи з трендами майбутнього для оновлення точок продажу, ґрунтуючись на методах Future(s) Thinking™.
Тренди 2021
Green Wave
з Гертом Ван де Кеукеном
Trend Union
Лі Еделькорт, Trend Union та Creascope разом з Гертом ван де Кеукеном представляють тренд-семінар GREEN WAVE by Li Edelkoort & Creascope | Design, food, fashion, colours, art & lifestyle | Весна-літо 2021.
29 - 30 березня
Трансформація бізнесу за методикою FutureS Thinking™
2-денний майстер-клас
У сучасному світі компанії знаходяться в постійному пошуку нового досвіду, який можна було б запропонувати своїй аудиторії. Бізнес все менше залежить від таких показників, як ціна, дешеве виробництво або «прокачані» управлінські навички. Важливими стають інновації, нові бізнес-моделі та інструменти.