Лекторіум CREASCOPE
Усі записи онлайн-ефірів в одному місці.

Підключайтеся до нашої платформи, дивіться навчальні ефіри, надихайтесь — ми подбали, щоб ваше навчання було комфортним.
Міждисциплінарний цикл лекцій
Цикл лекцій, який поєднує мистецтво, архітектуру, інтер'єр, промисловий дизайн та моду
Онлайн-семінар з lifestyle-трендів
Зазвичай семінар відбувається раз на рік в Стокгольмі, лише в офлайн-форматі і шведською мовою. Цього року вже другий рік подія відбувається онлайн і виходить у глобальний простір, щоб надати можливість ширшому колу слухачів приєднатись до тренд-обізнаної аудиторії.
На семінарі ми почуємо про спосіб життя, до якого ми рухаємося. В презентації буде наведена повна інформація про колірні схеми, до яких ми звертаємося.
Тренди 2021–22 / Вебінар
Вебінар буде цікавий представникам креативних професій і бізнесів зі сфери моди, дизайну, декору, туризму, гастрономії та інших. А також стане дієвим інструментом для тих, хто націлений на аналіз та розуміння розвитку майбутнього, на дослідження та застосування трендів в бізнесі та повсякденному житті: маркетологам, рекламістам, арт-директорам, фотографам та будь-кому, хто працює з предметами, образами та сенсами.
Лі Еделькорт
Спостерігаючи за мінливими соціокультурними сценаріями в нашому поствірусному ландшафті, Лі Еделькорт розробила тренд-прогноз на період «2022 рік і далі», головною темою якого став АНІМІЗМ. В його основі - розуміння необхідності редизайну майбутнього, зміни несталих моделей поведінки і вибору на користь виживання нашого виду і нашої планети.
Онлайн-семінар з lifestyle-трендів
Онлайн-семінар з lifestyle-трендів провів провіднийшведський аналітик та тренд-хантер Стефан Нільссон / Stefan Nilsson. З нагоди 10-річного ювілею цієї події семінар вперше пройшов за підтримки і за участю шведського інституту кольору NCS Colour, досвід якого сягає більш ніж 40 років.
Онлайн подія
Creascope запрошує на Голландський тиждень дизайну. «Нова близькість» — тема року на Голландському тижні дизайну 2020. Так одна з найбільш інноваційних дизайн-спільнот відповідає на виклики цього екстраординарного року.
Онлайн подія
В січні 2021 року Creascope провів в онлайн-форматі два модулі 22 та 29 січня на тему «Сталий розвиток на практиці — як розпочати свій сталий бізнес в креативній сфері» за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.