Creascope пропонує систему навичок, яка дозволяє компаніям трансформуватися та самостійно впроваджувати зміни, використовуючи методологію
FutureS Thinking™
З 2008 року ми розширюємо розуміння дизайну – від декоративної функції до способу мислення та інструментарію для вирішення конкретних бізнес-завдань.

Для нас освіта полягає не тільки в здобутті професійних навичок та знань в аудиторії, а й завдяки різноманітним підходам – подорожам, виставкам, нетворкінгу, конференціям та семінарам. Це дозволяє представникам креативних бізнесів формувати культуру компанії, генерувати інноваційні концепції та застосовувати міждисциплінарні підходи.

В портфоліо Creascope:

 • з 2016 року – щорічна міжнародна дизайн-конференція Creascope;
 • з 2008 року – щорічні семінари міжнародного бюро Trend Union, яким керує всесвітньо відома тренданалітік Лі Еделькорт;
 • десятки освітніх лекцій, семінарів та воркшопів у сфері дизайн-мислення, фуд-дизайну, стратегічного дизайну та мислення майбутнього;
 • авторська методика Creascope Thinking.
Сучасний дизайнер – більше, ніж просто творець, він аналітик, менеджер та інноватор
Тому ми працюємо з емоційними та раціональними аспектами мислення людини. Дизайн-подорожі, трендсемінари, дизайн-сафарі допомагають розширити кут зору і розвинути здатність мислити out of box, а лекції й воркшопи авторитетних фахівців з дизайн-мислення, сервіс-дизайну та future thinking надають повноцінний набір інструментів, які можна застосовувати для розвитку конкретного бізнесу або проєкту в будь-якій сфері.
Продукти CREASCOPE
 • Консалтинг
  Creascope – це освітня та консалтингова платформа, що допомагає організаціям проектувати їх успішне майбутнє. Разом з нашими партнерами ми працюємо над покращенням локальних проектів та бізнесів за допомогою практичних інструментів та методології FutureS Thinking™.
 • Тренд-подорожі
  Майже десять років поспіль ми практикуємо "польовий" метод пошуку життєздатних ідей, нових бізнес-моделей та інноваційного досвіду в Ейндговені, Стокгольмі, Антверпені, Лондоні, Парижі.
  Ми подорожуємо світом в компанії однодумців та допомагаємо перекладати глобальні тренди на локальну мову. Разом з локальними експертами відкриваємо нові можливості та знаходимо голубі океани.
 • Тренд-семінари
  З 2008 року Creascope є локальним представником Trend Union, найавторитетнішої агенції світу, якою керує Лідевью Еделькорт – впливова трендфокастерка та візіонер зі світовим ім'ям. Понад 30 років вона успішно займається глибинним аналізом соціокультурних процесів та прогнозує тренди в моді, кольорах, матеріалах, дизайні та стилі життя.

  Щорічно в Києві проходять надихаючі семінари, на яких представники Trend Union відкривають завісу майбутнього та дають в руки фахівців унікальні знання про глобальні тренди майбутнього.
Зліва: Лідевью Еделькорт
Справа: Герт Ван де Кеукен, креативний директор Trend Union
 • Бізнес-освіта
  Лектори й тренери Creascope постачають в Україну новаторські знання та сприяють розвитку брендів і компаній. За допомогою воркшопів, лекцій та нішевих майстер-класів ми вивчаємо інструменти, що допомагають проектувати ефективні зміни в компаніях незалежно від сфери діяльності.

  Цей освітній проект відбувається за підтримки ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
 • Тренд-нетворкінг
  На заходах Creascope ви маєте унікальний шанс поспілкуватися з однодумцями та створити мережу контактів з кращими фахівцями світового рівня. Це міждісциплинарні заходи, на яких ви отримаєте багато нової інформації і знань з різних сфер і на практиці побачити силу креативної енергії і працюючої екосистеми.
Наші клієнти