CREASCOPE ПОДІЇ 2021
Ми готуємо для вас події, які допоможуть вашому бізнесу або проекту трансформуватися й самостійно впроваджувати зміни за допомогою цілісної системи навичок.
Лютий 2022
Представляємо першу лекцію із "Цикл лекцій про текстиль" – "Введення в текстильний дизайн та принти". Лекція складається з двох окремих частин.
Минулі події
Тренд-прогноз
від шведського інституту кольору NCS Colour
і Стефана Нільсона
Запрошуємо на онлайн-семінар з дизайн та lifestyle-трендів який проводить провідний шведський аналітик та тренд-хантер СтефанНільссон / Stefan Nilsson та шведський інституту кольору NCS Colour, досвід якого сягає більш ніж 40 років.
NORDIC CHRISTMAS POP-UP SHOWROOM
Необычный предновогодний поп-ап шоурум, для ценителей образовательных событий
Только 2 дня, 11 и 12 декабря приглашаем вас на необычный предновогодний поп-ап шоурум, организованный в "секретном месте" для ценителей образовательных событий Creascope, вдохновляющих и идущих на шаг впереди.
Creascope откроет для вас свои знания – лекции на тему рождественского декора, а также вдохновляющее видео «Анимизм» от Тренд Юнион ( Ли Эделькорт) и тренд-прогноз от Стефана Нильсона.
Все это можно будет увидеть на месте и приобрести в записи по специальной стоимости.
ВОРКШОП СЮЗАННИ СКАЛСКА, (НІДЕРЛАНДИ)
PROTOTYPING 2040
29 липня
Лекція Сюзанни Скалска заснована на її новітній книзі під назвою «Прототипування 2040», яка буде презентована на воркшопі.
Сюзанна розповість про 4 спекулятивні сценарії майбутнього. Вони знаходяться десь уздовж двох осей, між відомими крайнощами.
МІНІ-ВОРКШОП З ФУТУРОЛОГАМИ
СЕСІЛЬ ПУАНЬЯН І ДЖЕРАЛЬДІН УОРРІ
Як прогнозувати своє майбутнє:
Я – Ми – Світ
30 червня
Ми поділимося з вами ресурсами, які у нас є, щоб придумувати нові шляхи. Цілісна структура допоможе вам думати про своє майбутнє і діяти відповідно до нього. Відомі нам методи можуть бути застосовані до вашого особистого контексту для пошуку найкращих способів адаптації, стійкості і трансформації.
ЛІ ЕДЕЛЬКОРТ
АНІМІЗМ
Трендпрогноз
лайфстайл, дім & інтер'єри
після 2022
Спостерігаючи за мінливими соціокультурними сценаріями в нашому поствірусному ландшафті, Лі Еделькорт розробила тренд-прогноз на період «2022 рік і далі», головною темою якого став АНІМІЗМ. В його основі – розуміння необхідності редизайну майбутнього, зміни несталих моделей поведінки і вибору на користь виживання нашого виду і нашої планети.
Важливий тренд-день / Stora Trenddagen
онлайн-семінар з lifestyle-трендів
Запрошуємо на онлайн-семінар з lifestyle-трендів «Важливий тренд-день» / Stora Trenddagen, який провів провідний шведський аналітик та тренд-хантер Стефан Нільссон / Stefan Nilsson.

З нагоди 10-річного ювілею цієї події семінар вперше пройде за підтримки і за участю шведського інституту кольору NCS Colour, досвід якого сягає більш ніж 40 років.
Як розпочати свій сталий бізнес в креативній сфері
В січні 2021 року Creascope провів в онлайн-форматі два модулі 22 та 29 січня на тему «Сталий розвиток на практиці — як розпочати свій сталий бізнес в креативній сфері» за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.
Creascope-DDW
live online
Creascope, ЄС і ЄБРР запрошують на Голландський тиждень дизайну — online live!
STILLNESS
Тренди 2021–22 / Вебінар
Cвіт нарешті винаходить новий культурний ландшафт, у якому ціннісні зміни та дизайн (як інструмент створення нової матеріальної реальності) грають активну роль.
У цій презентації йтиметься про надихаюче майбутнє в якій будуть взаємодіяти: дизайнери та суспільство, дизайнери та робітники, дизайнери та інваліди, дизайнери та незаможні, дизайнери та аматори, дизайнери та дизайнери…Нова ера дає надію на інший спосіб сприйняття того, що вважається успіхом, репутацією та прибутком. Тут капітал буде виключно людський
Стратегічні інструменти
для нової реальності
онлайн воркшоп
Нові очікування людей та поведінкові алгоритми, соціальні зсуви, постійні оновлення технологій та діджитальні можливості, пандемія — усе це зумовлює та прискорює всеохопні зміни.
Тому, щоби відповідати новій реальності, бізнеси мають переосмислити свої продукти, сервіси та моделі. Трансформація розпочинається з розуміння бізнесових цілей, виявлення моделей і практик, які вже не працюють.
Візуальний мерчандайзинг
і рітейл майбутнього
2-денний семінар-воркшоп
Стисло та змістовно, лише за два дні, міжнародні експерти міжнародної компанії Greenhat Innovation викладуть найголовніші знання та інсайти про візуальний мерчандайзинг, напрямки його розвитку та методи роботи з трендами майбутнього для оновлення точок продажу, ґрунтуючись на методах Future(s) Thinking™.
Тренди 2021
Green Wave
з Гертом Ван де Кеукеном
Trend Union
Лі Еделькорт, Trend Union та Creascope разом з Гертом ван де Кеукеном представляють тренд-семінар GREEN WAVE by Li Edelkoort & Creascope | Design, food, fashion, colours, art & lifestyle | Весна-літо 2021.
Трансформація бізнесу за методикою FutureS Thinking™
2-денний майстер-клас
У сучасному світі компанії знаходяться в постійному пошуку нового досвіду, який можна було б запропонувати своїй аудиторії. Бізнес все менше залежить від таких показників, як ціна, дешеве виробництво або «прокачані» управлінські навички. Важливими стають інновації, нові бізнес-моделі та інструменти.