Тренд-прогноз від шведського інституту кольору NCS Colour і Стефана Нільсона
онлайн-семінар з lifestyle-трендів
90 хв.
1800 грн

Запрошуємо на онлайн-семінар з дизайн та lifestyle-трендів

який проводить провідний шведський аналітик та тренд-хантер Стефан Нільссон / Stefan Nilsson та шведський інституту кольору NCS Colour, досвід якого сягає більш ніж 40 років.

Зазвичай семінар відбувається раз на рік в Стокгольмі, лише в офлайн-форматі і шведською мовою. Цього року вже другий рік подія відбувається онлайн і виходить у глобальний простір, щоб надати можливість ширшому колу слухачів приєднатись до тренд-обізнаної аудиторії.
На семінарі ми почуємо про спосіб життя, до якого ми рухаємося. В презентації буде наведена повна інформація про колірні схеми, до яких ми звертаємося.

Протягом багатьох років Стефан говорив про необхідність офлайнової дяльності, такої як «лісове купання» (2019), потребу в садівництві та кімнатних рослинах із монстерою (2015) і такими відтінками, як «тисячолітній рожевий» (2018).

Оптимізм і нові цінності
«Оптимізм і нові цінності. Після пандемії ми будемо говорити не тільки про боротьбу зі споживанням, але й про нові можливості для бізнесу. Для ремонту речей – це «новий чорний», і ми хочемо отримати цей досвід ще більше. Ми будемо продовжувати створювати речі вдома і готувати самі камбучу. Мистецтво стане ще важливішим. У кліматичній сфері ми багато говорили про нові матеріали в 2021 році. Протягом 2022 року нам потрібні нові послуги. Питання сортування сміття досі актуально, наприклад як сортувати і переробляти всю упаковку, яку ми отримуємо під час замовлення онлайн».

Чому варто купити квіток:

Тому що тренди після пандемії все ще залишаються «сліпою зоною» і варто прислухатись до думок спеціалістів.

З весни 2020-го року аналітики намагаються прогнозувати майбутнє в режимі реального часу, переосмислюючи власні більш ранні глобальні тренди, багато з яких були майже зруйновані кризою і продовжують трансформуватись.

Стефан Нільссон має власний підхід до тенденцій як до мрій. За словами Стефана, його робота полягає в тому, щоб здогадатися та проаналізувати те, про що ми будемо мріяти наступного року і перетворити це на інструмент, ключ до майбутнього.
Одна з нових тенденцій веде до нової чуттєвості
«Серед естетичних вражень можна помітити, що одна з нових тенденцій веде до нової чуттєвості – хлопці в перлинних намистах, як Гаррі Стайлз у сукні та як РуПол запрошує жінок позмагатися серед трансвеститів (а не як драг-кінгів). Сенсорику бачимо в матеріалах, до яких ми хочемо доторкнутися. Травертин, прозорий текстиль і аромати. Ми хочемо звільнитися від належного і зануритися в королівське ядро, їсти красиву їжу та мати багато-багато квітів. 2023 рік — рік «квіткової терапії» або «флорапії».

На презентації будуть презентовані 4 основні тренди:

Blushing Brides, Repair Rituals, Cyber Smoke Rings, and Kings & Colours

Презентація трендів організовується другий рік поспіль разом з NCS Colour, компанією NCS Systemet.

Система Natural Color System® – система NCS утворює шведський та міжнародний стандарт. Це допомагає компаніям, дизайнерам та архітекторам спілкуватися, уточнювати й контролювати точні колірні нюанси.

«У нашій ролі експертів з кольорів важливо дивитися в майбутнє і наше дослідження тенденцій є величезною частиною нашого досвіду, щоб клієнти могли приймати обґрунтовані рішення щодо кольору. Trend 2023+, який буде запущено наступного року, стане проривним для нас, як для компанії», – каже Елін Аскфелт, генеральний директор NCS Colour.

Стефан Нільссон / Stefan Nilsson
Швеція

Стефан Нільссон
– відомий у Швеції «мисливець за тенденціями».

Він регулярно виступає на ТВ і радіо, пише статті для журналів та дає інтерв'ю. Веде постійний пошук по всьому світу нових явищ в інтер'єрі, дизайні, моді, їжі та інших речах, пов'язаних зі стилем життя і людськими мріями.

Його блог trendstefan.se існує з 2006 року.

За версією журналу Rum (Швеція), Trendstefan входить до списку найвпливовіших людей дизайн-індустрії. Також Стефан Нільссон є власником та куратором Designgalleriet у Стокгольмі.
Купити квиток
  • Вартість квитка – 1800 грн
  • Тривалість семінару – 90 хв.

Тренд-прогноз на 2023
Оплата можлива в будь-якій валюті за курсом гривні на день оплати.
Досліджуємо майбутнє разом!