Про що говорить із нами текстиль?
Цикл лекцій, який поєднує мистецтво, архітектуру, інтер'єр, промисловий дизайн та моду
7 лекцій по 60 хвилин
4500 грн - абонемент на 7 онлайн лекцій у записі
1 000 грн

Цикл лекцій та зустрічей
"Про що говорить із нами текстиль?"

Роль текстилю у повсякденному житті недооцінена. Текстиль буквально вплетений в історію та культуру людства та є невід'ємною частиною різноманітних галузей — від дизайну одягу, дизайну інтер'єру та сценічного дизайну до автомобільного дизайну, акустичного дизайну та охорони здоров’я.
Міждисциплінарний цикл лекцій, який сприяє освіті, творчості та поінформованості в галузі текстильної промисловості.

Поєднує мистецтво, архітектуру, інтер'єр, промисловий дизайн, моду та адресований широкої аудиторії професіоналів та поціновувачів, націлених на:
  • розвиток розуміння соціокультурних, екологічних та емоційних аспектів текстилю протягом усієї історії людства та у найближчому майбутньому;
  • можливості для творчості та професійного застосування текстилю в моді, дизайні продуктів, дизайні інтер'єру, сценографічному дизайні, образотворчому мистецтві, архітектурі та гібридних галузях;
  • вивчення технік виготовлення тканин та пряжі, ткацтво та жакардові технології, в'язання та плетіння;
  • вивчення принтів та дизайн візерунків;
  • дослідження потенціалу об'єднання ремесел з інноваційним високотехнологічним та біотехнологічним виробництвом;
  • розвиток особистих естетичних якостей та здібностей взаємодії з текстилем;
  • передові методи ведення бізнесу у модних індустріях, пов'язаних із текстилем;
  • розуміння екологічних практик та аспектів, принципів стійкості та соціальної справедливості виробництва та застосування текстилю;
  • переплетення теорії та практики.
Сьогодні у всьому світі спостерігається стирання кордонів між технологіями та ремеслом і зростання глобального інтересу до творчості, пов'язаної з текстилем.

Співтовариства виробників, дизайнерів та ремісників вивчають текстиль, переосмислюють його роль і значимість, починаючи з локального крафту до виробництва тривимірного трикотажу та тканин, створюють новаторські технології та галузі, засновані на текстилі, готуючи нас до майбутнього, в якому «розумний» текстиль гратиме безліч ролей.
Для аудиторії: дизайнери, архітектори, стилісти, маркетологи, художники, ремісники, журналісти, візуальні мерчендайзери.
Для тих, хто відкритий до нових знань про дизайн, мистецтво, архітектуру та моду, хоче самостійно розвиватися в цих сферах і будувати кар'єру в модному бізнесі.
Наші партнери
стануть вашими прямими наставниками, запрошуючи вас у свої студії та шоу-руми для розвитку ваших творчих навичок та нетворкінгу.
Запрошуємо взяти участь і пропонуємо придбати абонемент на цикл із 6-ти лекцій на вигідних умовах, щоб навчитися самостійно досліджувати, рефлексувати та розвивати тему текстилю у своїй творчості та бізнесі.

Лекції та додаткові гібридні семінари від провідних міжнародних експертів зроблять ваше навчання ще цікавішим.
Міждисциплінарний цикл лекцій
Про що говорить із нами текстиль?
Оплата можлива у будь-якій валюті за курсом гривні на день оплати.
More products
Також ви можете придбати лекції окремо.
Назад
Євген Шешенін
дизайнер, консультант, лектор
Євген Шешенін – дизайнер та консультант з унікальною комбінацією компетентностей: дизайнер одягу та текстилю, лектор з питань принту та роботи з ним у моді, художник-графік, графічний дизайнер.
Вичерпна художня освіта (2 художні школи та диплом Московського поліграфічного інституту за спеціальністю "ілюстрація та графічний дизайн" ), а також тривала робота за кордоном у США як дизайнер текстилю для одягу та інтер'єру в тому числі для таких провідних світових брендів, як Calvin Klein, Gap, Donna Karan, Polo Ralph Lauren та ін. дозволила сформувати оригінальний погляд на дизайн одягу та аксесуарів у контексті сучасних тенденцій та історії моди.
На даний час він є власником студії індивідуального дизайну одягу Take it Like a Man.
Досліджуємо майбутнє разом!