ANIMISM

Трендпрогноз
лайфстайл, дім & інтер'єри
після 2022


Спікери:
Лі Еделькорт, Філіп Фіммано
Мова вебінару - англійська з перекладом на російську та українську
2400 грн

АНІМІЗМ:
дім & інтер'єри 2022+

Спостерігаючи за мінливими соціокультурними сценаріями в нашому поствірусному ландшафті, Лі Еделькорт розробила тренд-прогноз на період «2022 рік і далі», головною темою якого став АНІМІЗМ. В його основі – розуміння необхідності редизайну майбутнього, зміни несталих моделей поведінки і вибору на користь виживання нашого виду і нашої планети.

«Ми зосередимося на меншому, – говорить Лі, – на поліпшенні вже існуючого і на повільному житті».

Еволюція смаку призведе до пошуку душі в дизайні, де об'єкти концептуалізуються з турботою і увагою. Виготовлені з гідністю вони будуть використовуватися з радістю і стануть нашими партнерами на довгий час.
Цей вебінар досліджує духовну сторону дизайну, лайфстайлу і інтер'єрів, демонструючи, як предмети повсякденного вжитку можуть стати об'єктами шанування, як це було за часів стародавнього анімізму, коли віра в натхненність природи не викликала сумнівів.

Настає нова ера усвідомленого мислення і творчого життя. Переосмислення дизайну з душею. Менше знову означає більше і краще.
Сучасний анімізм є оновленою ідеєю про те, що всі ми — живі істоти, пов’язані один з одним і планетою природним чином. Нам треба переглянути первісні ритуали і системи вірувань з їх шануванням природних сил і об'єктів, таких як вода, хмари, пір'я, каміння, насіння і всього того, що збирають діти і сьогодні, гуляючи лісом або пляжем, тому що в ранньому віці всі ми — анімісти. Це те, про що Лі Еделькорт хоче нам нагадати і сказати, що природа має енергію, красу, силу і душу, які можуть і повинні стати головним джерелом натхнення в інтер'єрному дизайні в найближчі роки.
В майбутньому форма меблів і предметів інтер'єру буде народжуватися в результаті спостережень та інтерпретацій: скромний камінчик стане надійним табуретом, хмара — затишним диваном, а гілочка — милим стільцем. Листя перетворяться в предмети декоративно-ужиткового мистецтва, пір'я — в нитки, що розвиваються на вітру, коріння — в аграрні інструменти. Знахідка морської ракушки у піску стане творчим актом пошуку форми, коли хвилеподібний предмет надихне на цілий напрям або на окремий об'єкт архітектури, або на створення текстури та оздоблення.

Це новознайдене розуміння енергії, якої рясніє природа, створить інший спосіб проектування наших інтер'єрів, свідомо уповільнений заради виявлення в предметах, колориті і матеріалах їх власної динамічної природи.
Лектори
Лідевью Еделькорт
Інтуїт та мислитель, одна з найвідоміших та найвпливовіших трендфокастерів у світі
Засновниця Trend Union
Лідевій Еделькорт – фокастерка, яка працює у галузі моди, текстилю, інтер'єрів та lifestyle. Її компанія Trend Union створює інструменти дизайну та тенденцій для стратегів і креаторів. Вона також є видавницею журналів, викладачкою і кураторкою. Її маніфест ANTI_FASHION був першим, що підвищив обізнаність про зрушення та потрясіння, які зараз спостерігаються у світовій індустрії моди. Вона є деканом гібридних досліджень у Школі дизайну Parsons (Нью-Йорк), де заснувала магістратуру з текстилю, об'єднавши ремесла та технології задля сталого майбутнього. У 2020 році вона започаткувала «Всесвітній форум надії» як платформу, яка надихне творчу спільноту на відбудову кращого суспільства.
Філіп Фіммано
Директор Trend Union та куратор міжнародних проєктів
Філіп Фіммано – консультант з дизайну, куратор і письменник, бере участь у виданні тренд-буків, журналів та у стратегічних дослідженнях Trend Union для міжнародних фірм, що працюють у галузі моди, інтер'єру та lifestyle. Разом із партнером компанії, Лідевій Еделькорт, він організовував виставки для музеїв та культурних установ по всьому світу. У 2011 році він став співзасновником Talking Textiles – постійної ініціативи сприяння підвищенню обізнаності та інноваціям у текстильній промисловості шляхом пересувних виставок, публікацій тенденцій, премії за дизайн та безкоштовних освітніх програм – зокрема, Нью-Йоркського місячника текстилю, загальноміського фестивалю, який кожного вересня святкує текстильну творчість. У 2020 році Еделькорт та Фіммано стали співзасновниками «Всесвітнього форуму надії» у відповідь на економічні зрушення, спричинені пандемією Covid-19. Форум відбувається у форматі міжнародних зустрічей, що об'єднують творче співтовариство для радикального вирішення проблем соціальної нерівності та сталого розвитку в різних секторах. Фіммано також викладає майстерність прогнозування трендів у фешн-школі Polimoda у Флоренції.
Тренд-вебінар
ANIMISM
Мова вебінару — англійська з перекладом на російську та українську
Досліджуємо майбутнє разом!