Важливий
тренд-день
/ Stora Trenddagen
онлайн-семінар з lifestyle-трендів
90 хв.
1650 грн

Запрошуємо на онлайн-семінар з lifestyle-трендів «Важливий тренд-день» / Stora Trenddagen

який проводить провідний шведський аналітик та тренд-хантер Стефан Нільссон / Stefan Nilsson.

З нагоди 10-річного ювілею цієї події семінар вперше проходить за підтримки і за участю шведського інституту кольору NCS Colour, досвід якого сягає більш ніж 40 років.

Зазвичай семінар відбувається раз на рік в Стокгольмі, лише в офлайн-форматі і шведською мовою. Цього року, «завдяки» локдаунам по всьому світу, було вирішено вийти у глобальний простір і надати можливість ширшому колу слухачів приєднатись до тренд-обізнаної аудиторії.

Чому варто купити квіток:

Тому що тренди після пандемії все ще залишаються «сліпою зоною» і варто прислухатись до думок спеціалістів.

З весни 2020-го року аналітики намагаються прогнозувати майбутнє в режимі реального часу, переосмислюючи власні більш ранні глобальні тренди, багато з яких були майже зруйновані кризою і продовжують трансформуватись.

Стефан Нільссон має власний підхід до тенденцій як до мрій. За словами Стефана, його робота полягає в тому, щоб здогадатися та проаналізувати те, про що ми будемо мріяти наступного року і перетворити це на інструмент, ключ до майбутнього.
Сьогодні Стефан Нільссон впевнений, що у найближчому майбутньому ми будемо опікуватися естетикою значно більше, ніж у попередні періоди, і це означає, що ми знову мріємо про щось приємне і гарне.
Тренд-прогнози шведського аналітика будуються на численних звітах (дослідженнях, статистиці – джерелах, що свідчать про зміни), інтерв'ю з нетривіальними для його спеціальності питаннями (Про що ти мрієш? Якщо у тебе є зайвих 50 євро, на що ти їх витратиш?), історичному контексті – чи спостерігалась така ж поведінка раніше і що тоді трапилось; мандрівках і відвідуванні всіх значних подій та виставок, що відбуваються у дизайн-середовищі в різних країнах і форматах.
На нас чекають 90 хвилин про мрії, надії та пов'язані з ними можливості для lifestyle-індустрії

Стефан Нільссон / Stefan Nilsson
Швеція

Стефан Нільссон
– відомий у Швеції «мисливець за тенденціями».

Він регулярно виступає на ТВ і радіо, пише статті для журналів та дає інтерв'ю. Веде постійний пошук по всьому світу нових явищ в інтер'єрі, дизайні, моді, їжі та інших речах, пов'язаних зі стилем життя і людськими мріями.

Його блог trendstefan.se існує з 2006 року.

За версією журналу Rum (Швеція), Trendstefan входить до списку найвпливовіших людей дизайн-індустрії. Також Стефан Нільссон є власником та куратором Designgalleriet у Стокгольмі.
Купити квиток
  • Вартість квитка – 1650 грн
  • Тривалість семінару – 90 хв.

Звертаємо вашу увагу: мова оригіналу – англійська з перекладом на українську та російську мови.
Stora Trenddagen
Оплата можлива в будь-якій валюті за курсом гривні на день оплати.
Досліджуємо майбутнє разом!