Як прогнозувати своє майбутнє:
Я – Ми – Світ
Міні-воркшоп з футурологами
Сесіль Пуаньян (Франція) і Джеральдін Уоррі (Велика Британія)
30 червня, 19:00
(за київським часом)
Тривалість – 2 години
Мова вебінару - англійська
1500 грн
* Для слухачів запис воркшопу буде доступний протягом 5 днів після дати проведення
Що буде відбуватися?
Сесіль і Джеральдін:

  • поділяться з вами інструментами і методологіями прогнозування тенденцій, якими вони самі володіють
  • допоможуть вам визначити, де ви хочете бути в своєму майбутньому
  • у вас обов'язково з'явиться мета в процесі вебінару

Воркшоп корисний всім, а не тільки фокастерам!
Яка мета семінару?
«Світ став більш складним і галасливим, ніж будь-коли, все здається невизначеним, а навколишнє середовище дійсно заплутане. При переході до майбутнього ми відчуваємо себе розгубленими.

Наше завдання – постійно відбирати актуальні сигнали. Ми знаємо, на що звертати увагу в навколишньому середовищі, щоб знайти тенденції, і як використовувати ці ідеї для побудови карт можливого майбутнього. Ми хочемо передбачати тенденції в дизайні і суспільстві, але ...

... ми не застосовуємо це мислення до себе. Однак, щоб вплинути на майбутнє і сформувати наше особисте майбутнє, ми повинні представити себе в ньому.

Ми поділимося з вами ресурсами, які у нас є, щоб придумувати нові шляхи. Цілісна структура допоможе вам думати про своє майбутнє і діяти відповідно до нього. Відомі нам методи можуть бути застосовані до вашого особистого контексту для пошуку найкращих способів адаптації, стійкості і трансформації.

Заглянувши під поверхню швидких змін і досліджуючи творчий простір між розрізненими елементами кожної дисципліни, ви зможете побачити перспективу на вашому шляху. Перегляньте своє мислення, щоб по-новому поглянути на своє майбутнє.

Кожен день ми всі створюємо майбутнє своїми діями. Ось чому так важливо під час цього двогодинного вебінару уявити собі ВАШЕ МАЙБУТНЄ.

Джеральдін і Сесіль»
Лектори
Сесіль Пуаньян (Франція)
Тренд-аналіткиня, бізнес-консультантка, лекторка.
Працює з трендами у сфері лайфстайл. Тривалий час працювала в команді Лі Еделькорт в авторитетній агенції Trend Union та була головним редактором онлайн-ресурсу Trend Tablеt.

В рамках своєї професійної діяльності Сесіль аналізує, як змінюється світ та суспільство, що саме надихає сучасну людину, як це впливає на конкретні сфери та бізнеси, які тренди панують у сферах дизайну, моди, гастрономії та лайфстайл.

Займається бізнес-консалтингом, допомагає брендам аналізувати тренди, трансформуватися та будувати ефективну комунікацію з аудиторією.

Більше про Сесіль Пуаньян та її прогнози:
www.instagram.com/cecilepoignant/
Джеральдін Уоррі (Велика Британія)
Футуролог моди, публічний спікер, педагог і дизайнер з 20-річним досвідом роботи в індустрії моди.
Будучи однією з небагатьох експертів з кар'єрою в сфері прогнозування макро-тенденцій і фешн-дизайну, Джеральдін співпрацювала зі світовими лідерами і вплинула на агенції і бренди в самих різних областях: технології, стилю життя, краси, роздрібної торгівлі, інновацій, електроніки та молодіжної культури в США, Європі та Азії.

Її погляди на майбутнє моди, яке стоїть на перехресті технологій, цілей та сталого розвитку, регулярно публікуються на платформах BBC, Vogue, WWD, Vice і в інших міжнародних виданнях. Вона пише для Dazed Beauty, змушуючи читачів замислитися над майбутнім.

Захоплена знаннями і вийшовши з родини викладачів, художників і вчених, Джеральдін також читає лекції по методології прогнозування майбутнього і сценаріїв майбутнього у власній школі і в університетах, таких як Королівський коледж моди, Лондонський коледж моди та Інститут дизайну. Вона також присвятила себе наставництву і боротьбі зі зміною клімату.

Більше про Джеральдін Уоррі:
www.geraldinewharry.com/
www.instagram.com/trendatelierbygeraldinewharry/
Міні-воркшоп
Як прогнозувати своє майбутнє:
Я – Ми – Світ
Мова вебінару — англійська
Досліджуємо майбутнє разом!