інтерв'ю
Звернення засновників Creascope
Прийшов момент зрозуміти, що саме нам дійсно необхідно і важливо, а що ми можемо відпустити зі свого життя.
Тетяна Стахівська | Ольга Яценко
Друзі,

ми, як і весь світ, проходимо три стадії прийняття ситуації: спершу було відчуття, як після холодного душу, потім розгубленність та нерозуміння, що робити та як реагувати, а потім — протверезіння й включення мозку на вироблення рішень.

Раніше, в довірусні часи, в рамках проєктів Creascope ми багато розмірковували про те, що більшість професій зникнуть, а на їх місці з’являться нові; про те, що Планета потребує дбайливого ставлення; що при проєктуванні та моделюванні майбутнього важливо опрацьовувати найбільш нереалістичні сценарії розвитку. Вірус все прискорив, і люди по всьому світу майже миттєво занурилися в міркування про те, як жити й працювати далі.

Вірус дає нам шанс прислухатися до себе, подумати про багато речей та процесів. На особистому досвіді й на прикладі оточення переконатися в надмірному споживанні та почати приділяти увагу не кількості, а якості. І мова не тільки й не стільки про товари, а про будь-що: транспорт, медицина, їжа, освіта, медіа, тощо. Навчитися або вдосконалити навички робити щось руками (готувати їжу, шити, займатися городництвом або навіть створити ферму). Сьогодні нового сенсу набуває все те, що ми або наші батьки регулярно робили раніше. Як стверджує Лі Еделькорт, ми на порозі нової цікавої епохи — епохи Аматорів, коли буде цінним та важливим робити те, що приносить задоволення.

Прийшов момент зрозуміти, що саме нам дійсно необхідно і важливо, а що ми можемо відпустити зі свого життя. Час відчути себе частиною природи, почути свій організм, навчитися самостійно його регулювати, отримуючи підтримку у природи. Це завжди було важливим, а зараз стає життєво необхідним.

Крім того, ситуація, яка склалася сьогодні у світі, примушує людство звернути увагу на науку і в першу чергу на медицину. Сподіваємося, що це допоможе змістити акценти та вивести на п'єдестал тих, хто розвиває наукову думку. Щоб прискорити процес відділення зерен й органічним чином прибрати все лушпиння.

Ми, Creascope, завжди говорили про важливість розуміння трендів і їх роль в розвитку бізнесів та при розробці різних продуктів і сервісів. Дизайн, як рішення, стає актуальним як ніколи!

Тому ми запрошуємо вас до співпраці та взаємної інформаційної підтримки. Давайте обмінюватися досвідом — особистим, локальним, міжнародним. Йдеться про творчі проєкти, які допомагають адаптуватися під поточну ситуацію, пропонують цікаві, нехай і тимчасові, рішення, демонструють зсуви в поведінці людей та їх нові звички.

Ми ділитимемося з вами надихаючими матеріалами від наших міжнародних колег і партнерів і розповідатимемо про ініціативи в нашій країні. А ви надсилайте проєкти, ідеї та ініціативи, які здивували або зацікавили вас. Ми постараємося зробити так, щоб про це дізналося якомога більше людей і не тільки в Україні.
Ми призупинили всі наші офлайн події. Конференція Creascope, яка була запланована на червень, переноситься. А тим часом ми працюємо над створенням нових форматів і дуже сумуємо за особистим спілкуванням, вашими посмішками та обіймами.
Будьте здорові та довіряйте своєму творчому "Я"
Ваш Creascope